Tsilk. Viirusevastane looduslik nina- ja kurgusprei. Sobib ka allergikutele

7.95 €
viirusevastane ninasprei Tsilk nohu vastu

Viirusevastane sprei Tsilk on 100% looduslik vahend, mis kaitseb sinu hingamisteid viiruste eest ning leevendab ninakinnisust, nohu ja kurguvaevusi. Kõrvaltoimetevaba. Suurepärane vahend ka allergikutele! Looduslikult puhas.

 

Nina loputamine soolalahusega, mis aitab ärritavaid tegureid (nt. tolm) ninast välja loputada, vähendab lima tootmist ja ninaneelunohu. Igapäevaseks kasutamiseks sobib isotooniline soolalahus, ägeda ninakinnisuse korral hüpertooniline soolalahus.

 

Viirusevastasel nina ja kurguspreil Tsilk on 8 väga suurt eelist!

  1. Täiesti looduslik ja ilma igasuguste tööstuslike lisa ja raviaineteta - pärit Eestimaa loodusest.
  2. Ei sisalda säilitusaineid - puurkaevu nr 6 vesi on bakteriloogiliselt nii puhas, et ei vaja täiendavat steriliseerimist ning tänu oma koostisele takistab ka bakterite kasvu.
  3. Ilma kahjulike kõrvalmõjudeta ja võid seda kasutada pikema aja jooksul.
  4. Looduslikult kõrge soola- ja mineraalainete sisaldus (näiteks liitium, mangaan, raud jm). Mangaan on hea limaskestavaevuste leevendaja - keskmiselt 1,5-2,1 g /100 ml  kohta.
  5. Sobib hästi ka allegikutele, kes kurdavad, et kurgus kratsib ja nina sügeleb.
  6. Sobib ka lastele (soovituslik alates 2. eluaastast).
  7. See on meditsiiniseade, mis kannab CE-märgist.
  8. Säilib peale avamist koguni 12 kuud!

 

Tsilk on hüpertooniline lahus. Mida see tähendab ja kuidas see kaitseb viiruse eest?

Hüpertooniline ehk hüperosmootne lahus  ei ole mõeldud pidevaks kasutamiseks, vaid pigem raviotstarbel. Ta on soolsuselt kangem – tema NaCl sisaldus (NaCl on köögis tuntud kui keedusool) on umbes 2,6-2,8%. Kas mäletad, et koolis õpetati, et väiksema kontsentratsiooniga keskkonnast liigub vedelik suurema kontsentratsiooni suunas? See tähendab piltlikult, et kui sinu ninarakkudes on palju vedelikku (ehk nina on kinni), siis ninavedelik liigub ninna pihustatud hüpertoonilise vedeliku suunas, mistõttu turse alaneb ja sa saad kergemini hingata. 

Hüpertooniline lahus loputab ninast välja ärritavad tegurid (nt tolm) ning vähendab lima tootmist.

Teine lahuse tüüp on isotoonilise lahus, mille soolsus on 0,9% ja mida võib kasutada igapäevaseks nina limaskesta niisutamiseks.

Mitmed uuringud on näidanud, et hüpertoonilisel lahusel võib olla Covid-19 eest kaitsev toime - ta tundub takistavat nina limaskestal ja rögas oleva viiruse paljunemist.

 

Kuidas ja kus Tsilk viirusevastast ninaspreid tehakse?

Tsilga on valmis teinud loodus sadu miljoneid aastaid tagasi, kuid mineraalveena kujunes see välja kümmekond tuhat aastat tagasi. Tsilk pärineb Värskas puurkaevust nr 6 (ära aja sassi Värska Originaaliga, mis pärineb puurkaevust nr 7). Villimine toimub Värskas ja väärt vesi pannakse pudelisse hoole ja armastusega. 

Toote omaduste välja selgitamiseks tegid palju tööd Tartu Ülikooli teadlased.

 

Miks ei võiks kasutada Humerit, Quixxi, Otrivini või Steimarit vm?

Kindlasti võid neid kasutada! Need on head tooted ja neid ühendab see, et nad on tehtud oookeani- või mereveest. See tähendab, et enne pudelisse panemist tuleb neid lahjendada ja steriliseerida. Värska mineraalvesi on aga nii puhas, et täiendavat steriliseerimist ei vaja. Merevett on aga vaja lahjendada seetõttu, et tema soolsus on 33-35 grammi, kuid inimese koevedelike soolsus on 0,9%. Tsilka ei ole vaja lahjendada.

 

2 head vihjet!
1. Ära levita viirust ja ära lase igal pereliikmel kasutada ühte ja sama pudelit! Võta Tsilk sooduskomplekt 3 pudeliga, et iga pereliige saaks  endale oma pudeli ja panna selle kasvõi käe- või koolikotti. 

2. Meie kliendid on andnud tagasisidet, et just meessoost pereliikmetele pidi see lahus väga meeldima - oma pisut karuse ja soolasema meki tõttu.

Tsilk spreilahuse pudelis on 30 ml. 

7.95 €
Soovitatud tooted: 

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.