Inhalaator Rossmax NC200

74.90 €
Võrkinhalaator Rossmax
Rossmax inhalaator maskigaRossmax inhalaatori kasutamine

Rossmax NC200 võrkinhalaator on väga vaikne, kerge ja äärmiselt tõhus inhalatsiooniravi seade. Sobib suurepäraselt nii täiskasvanutele kui lastele. Töötab patareidega või USB-kaabliga (juhe kuulub komplekti) 

Inhalaator on mõeldud astma, kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse (KOK) ja muude selliste hingamisteede haiguste raviks, kus on vajalik aerosoolravi, kuid sobib suurepäraselt ka tavalisest köhast ja nohust tingitud vaevuste leevendamiseks.  Kui tarvitad retseptiravimeid, konsulteeri palun oma arstiga, kas su ravimeid võib selle inhalaatoriga kasutada ja järgi oma arsti või füsioterapeudi antud juhiseid. 

 

Rossmax NC200 inhalaatori tehnilised näitajad:

  • MMAD ≤4 μm;
  • pihustuskiirus ≥ 0.30 ml/min
  • müratase alla 20 dB
  • mõõdud 42 x 70 x 117 mm
  • huulik (sobib täiskasvanule) ja lastemask
  • sobib ka taaslaetavate patareidega
  • MicroUSB pesa ja USB kaabel kaasas
  • ravimikamber on BPA ehk bisfenoolivaba

Palun puhasta oma võrkinhalaatorit hoolikalt! See on väga oluline kõikide võrkinhalaatorite puhul!
1. Pärast iga kasutamiskorda ja enne hoiustamist kalla võrgu puhastamiseks ravimianumast välja kõik ravimijäägid, täida anum 1-2 ml külma keedetud veega ja pihusta seda, kuni anum on tühi.
2. Lülita seade välja ja eemalda see vooluvõrgust.
3. Eemalda seadmelt huulik või mask ja vala üleliigne vedelik välja, asetades ravimitopsi horisontaalasendisse ja kallutades seda veidi.
4. Ravimianuma eemaldamiseks põhiseadme küljest vajuta mõlemal küljel asuvaid vabastusnuppe. Kasuta puhastamiseks puhast kuni 40 °C kraanivett.
6. Kuivata puhta rätikuga või laske õhu käes kuivada.

MÄRKUS: Ära katsu võrku rätiku, sõrme, vatipulga ega mistahes muu esemega! Palun tutvu kindlasti kasutusjuhendiga!

NB! Sagedase kasutamise korral soovitab tootja ravimikambrit vahetada üks kord aastas - nii tagad parema ravitulemuse.
 

Rossmax NC200 töötab paremini püstiasendis. Kui soovid inhalaatorit kasutada põhiliselt pikaliasendis (nt magava imiku puhul), siis võiks sulle paremini sobida GTNEB inhalaator, mis töötab ka 90° ettekaldega. 

Inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada.

Rossmax NC200 võrkinhalaator läbis testimised vastavalt EN13544 – 2009 nõuetele Saksamaal (Forschungsinstitut für Klinische Medizintechnik). Vastab Nõukogu direktiivile 93/42/EMÜ meditsiiniseadmete kohta ja Euroopa standardile EN 13544-1:2007+A1:2009 „Respiratoorse teraapia seadmed. Osa 1: Pihustussüsteemid ja nende komponendid“. 

 

Pane inhalaatorisse Humeri mereveelahus ampullides (18 x 5 ml). Füsioloogilise kontsentratsiooniga (0,9% NaCl) naturaalne merevesi (isotooniline), mis sisaldab looduslikke mineraalaineid ja mikroelemente (magneesium, vask, kuld, hõbe, mangaan jne) lahjendamata kujul. Ampullis on ühekordseks kasutamiseks sobiv kogus  ja sul on iga kord käepärast värske lahus.

 

 

Rossmax NC200 võrkinhalaatori kasutusjuhend

74.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.