Ettevõttest

Tervisetestid.ee e-pood on Sinu parim teejuht enesediagnostikatoodete valdkonnas – kodustest tervise kiirtestidest kuni tervise jälgimiseks kasutatavate aparaatideni.

Tervisetestid.ee kuulub 2008.a. loodud teadus- ja arendusfirmale Selfdiagnostics OÜ, kes töötab välja unikaalseid patenteeritud meditsiiniseadmeid haiguste varajaseks diagnoosimiseks. 

Eraklientidele suunatud tooted on koondatud e-poodi www.tervisetestid.ee. Siitt leiad erinevaid kiirteste, kodus kasutatavaid seadmeid ja diagnostikavahendeid ning Covid-19 vastu võitlemiseks vajalikke tooteid:

  • kolesteroolitestid, maohaavandi testid, infektsioontestid jne;
  • fertiilsustestid (rasedustestid, ovulatsiooni- ja menopausitestid);
  • suguhaiguste kiirtestid (HIV kiirtest, klamüüdia kiirtest  jpm);
  • inhalaatorid, õhuniisutid; termomeetrid;
  • muud seadmed (glükomeetrid, vererõhuaparaadid jpm), mis aitavad jälgida erinevaid tervisenäitajaid;
  • kaitsemaskid, visiirid, desovahendid, antiseptikud jne.

Lisaks pakub Selfdiagnostics erinevaid kiirteste ja tooteid, mis on mõeldud professionaalseks kasutamiseks haiglatele, perearstidele ja julgeolekuorganisatsioonidele (nt narkojoobe tuvastamise kiirtestid, narkoaine tuvastamise testid, südamemarkeritestid, erinevad labori- ja haiglatarvikud).

Kodus tehtavad kiirtestid on juba pikka aega laialt kasutusel kõikjal maailmas ning nende eesmärk on anda mugavalt, kiirelt ja täpselt informatsiooni Sinu terviseseisundi kohta. Mida parem info Sul on, seda õigeimaid otsuseid saad oma tervise osas teha. Koduste tervisetestide ning mõõtmiste tulemused annavad ka arstile parema eelinformatsiooni vajalikute lisauuringute tegemiseks ja tõhusa ravi määramiseks. Kiirtestidega seotud valdkonna arendamiseks teeb Selfdiagnostics valdkonna liidrina koostööd erinevate erialade arstidega.

Meie poolt tarnitavad kiirtestid ja muud diagnostikavahendid on kasutusel ka avalikus sektoris ning apteegikettides. 

Ettevõttetele pakume võimalust korraldada oma ettevõttes asjalikke testimispäevi, et saaksite hoolitseda oma töötajate tervise eest ning hoida kõrgel nende motivatsiooni ja heaolu. Kliki siia ja loe testimispäevade kohta pikemalt!

 

Klienditeenindus Meditsiiniseadmete hulgimüük, tervishoiuasutused, ärikliendid
E-poe tellimuste komplekteerimise ja kättetoimetamise küsimused  

Tel: +372 660 4742

info[at]tervisetestid.ee

Tel: +372 660 4742 

info[at]tervisetestid.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktaadress: Selfdiagnostics OÜ, Veerenni 40a, 10138, Tallinn, Eesti
Muud andmed:
reg.kood: 11488192
KMKR nr. EE101300654

 

Meie panustame maailma meditsiini arengusse.

Üle 10 aasta on Selfdiagnostics välja arendanud uut kiirtestide tehnoloogiat. 

Esimeseks uuel tehnoloogial põhinevaks kiirtestiks on  Selfdiagnostics Multitest COVID-19. Järgmise testina on planeeritud turule tuua samaaegselt klamüüdiat ja gonorröad tuvastav kiirtest, mida saavad kasutada  nii mehed kui naised.

Edaspidi on sama tehnoloogilist platvomi võimalik kasutada ka gripiviiruse, tuberkuloosi, MRSA ja muude haiguste tuvastamiseks.

 

See kiire molekulaarne nukleiinhappe amplifikatsioonil (NAAT) põhinev test ühendab endas tavaliste kiirtestide kasutusmugavuse ja laboris tehtavate PCR testide diagnostilise täpsuse. 

Selfdiagnostics Multitest COVID-19 on nn point-of-care test, mis kasutab NAAT tehnoloogiat viiruste RNA tuvastamiseks. Test annab vastuse saab 45 minutiga, testi tegemiseks ei ole vaja mingeid muid aparaate ega seadmeid, mis annab võimaluse teha korraga piiramatus koguses teste. 
 

Testide arendamisel on Selfdiagnostics teinud teadus- ja arenduskoostööd Fraunhofer Instituudiga, Dresdeni Tehnikaülikooliga, TalTechi ja Tartu Ülikooliga. Omalt poolt on teadustööd toetanud ka Saksimaa Arengupank. Testide tootmine hakkab toimuma Saksamaal. Selfdiagnostics OÜ tütarettevõttel Selfdiagnostics GmbH on ISO 13485 sertifikaat.

 

2020.- 2021. aastal tõi Selfdiagnostics turule SARS-CoV-2 antikehade ja antigeeni kiirtestid.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.