Antigeenitestid üritustele? Parim viis korraldada nakkusvaba üritust!

Postitatud 18/08/2021 - 14:45

Kui Arno isaga koolimajja jõudis, olid … teised juba antigeeni testi teinud! 

Kui sul on plaanis korraldada lähematel kuudel mõni üritus, siis tunned kindlasti vastutust selle eest, et sellest saaks sündmus, mida kaua mäletatakse. Mäletatakse kaua kui suurepärast elamust, mitte põhjusel, et sellest algas kellegi jaoks traagiliselt lõppenud koroonapuhang.

Uuringud näitavad, et vaktsineeritute hulgas väheneb SARS-SoV-2 nakkuse edasikandumine kõigest 50% võrra. Teadlaste hinnangul võib haiguse läbi põdenud või vaktsineeritud inimene:
•    ise uuesti nakatuda;
•    haigestuda (sh ei pruugi tal sümptomeid olla);
•    nakkust edasi levitada (ka siis, kui endal haigussümptomeid ei ole).

Kuigi vaktsiin on ülitähtis, ei tee see meist viiruse Delta tüve suhtes nö kuulikindlaid. Nakatunud inimese viibimist üritusel ON VÕIMALIK VÄLISTADA  ainult testides! 

Antigeeni testil on siin 2 suurt eelist:
•    viiruse aktiivset faasi näitab ainult antigeeni test ja see ei sõltu sellest, kas oled vaktsineeritud või mitte;
•    antigeeni test annab vastuse vaid 15 minutiga, seega on võimalik inimesi testida kohapeal vahetult enne üritust. 
 
Oleme konsulteerinud mitmete Eesti, Saksamaa ja USA teadlastega, kelle ühine seisukoht on, et kiirtestid peavad üritustel olema (USAs avaldati äsja uuring, mis tuvastas, et 2/3 suurtel üritustel nakatunuid olid vaktsineeritud). Lisaks on muidugi oluline ka tavapärane hügieen ja tungivalt soovituslik maskikandmine siseruumides. 

 

Kui korraldad üritust ettevõttena

Meilt saad oma ürituste tarbeks antigeeni kiirtestid ja lisaks ka koolituse, kuidas testimist üritustel läbi viia. Soovi korral tuleme ja teeme testid kohapeal. Nakkuskontrolliga üritused aitavad sul ettevõttena järjekordse raske hooaja pisut kergemalt üle elada ja võid järgmisel kevadel kergendatult ohata – sinu korraldatud üritustelt ei saanud alguse ükski puhang ega rikutud ühegi inimese tervist või elu.

Me oleme kogu testimissüsteemi sulle võimalikult kergeks ja lihtsaks teinud. Oleme oma senised kogemused korjanud alates märtsikuust paljudelt suurtelt ja väiksematelt üritustelt, kus meie teste on kasutatud! 

 

Kui korraldad üritust kodus

Olgu sul ees sünnipäev, pulmapidu, suguvõsa kokkutulek või mõni muu üritus, mis sulle kallid inimesed kokku toob, ikka on kõikidel mõistlik end enne ürituse algust testida! Augusti lõpupoole jõuavad meile müügile ka antigeeni enesetestid ehk nn kodutestid, mida võid julgelt ise kasutada! Kõige soodsam on osta 20 testiga komplekt, kus iga test on omaette karbis ja kasutusjuhendiga. Testi teha on lihtne ja see on täiesti valutu, sest võtad proovi vaid kuni 2 cm sügavuselt ninaõõnest (ei mingit sügaval torkimist!).  Vastuse saad juba 15 minutiga.

 

Nüüd on sul parim aeg panna sobivad antigeeni testid ostukorvi! Võid täpsema info saamiseks meile helistada 623 1236 või kirjutada info@tervisetestid.ee

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.