Viscoflu ninasprei, 30 ml

19.50 €
Viscoflu ninasprei, 30 ml tugeva nohu raviks

Viscoflu® ninasprei on suurepärane nn nohurohi, kui sul on limane või limasmädane nohu - Viscoflu vedeldab tihedat ja viskoosset lima. Viscoflu ninasprei parandab ülemiste hingamisteede ägeda, alaägeda ja kroonilise põletiku sümptomeid ja kulgu.

Mis on Viscoflu ninasprei?
Viscoflu® ninasprei on valmistatud 3% hüpertoonilisest kindla pH-ga soolalahusest ja 6% N-atseetüültsüsteiinist. See on sobiv lima ja/või limasmädaste eritiste veeldamise ja mehaanilise eemaldamise hõlbustamiseks ninaõõnes (äge, alaäge ja aeglase parenemisega riniit; krooniline ja limaskesta koorikuga riniit; vasomotoorne riniit) ja paranasaalsetes siinustes (äge ja krooniline sinusiit). Nii paraneb ülemiste hingamisteede äge, alaäge või kroonilise põletik.

Milla ei tohi Viscoflu ninaspreid kasutada?

Kui sul on ülitundlikkus koostisosade või mis tahes abiainete suhtes. Viscoflu® ninasprei on vastunäidustatud alla 2-aastastele lastele. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal tohib Viscoflu® ninaspreid manustada ainult hädavajaduse korral ja otsese meditsiinilise järelevalve all.

Kuidas Viscoflu ninasprei toimib?

Viscoflu® vedeldab tihedat ja viskoosset lima tänu oma komponentide füüsikalisele ja mehaanilisele toimele: 

  • puhverdatud hüpertooniline naatriumkloriidi lahus: hüpertooniline soolalahus, mida kantakse otse hingamisteede limaskestadele, tõmbab osmoosi abil vee rakkude seest rakuvälisesse ruumi. See suureneb vee protsenti limas, mis vooderdab epiteeli, vedeldades lima ja soodustades selle eemaldumist.
  • -N-atseetüültsüteiin: atsetüülitud aminohappe tsüsteiini derivaat, avaldab mukolüütilist aktiivsust otsesel limaga kokkupuutel. See toime sõltub sulfiidrüülradikaalide olemasolust molekulis, mis on võimelised lõhustama ja depolariseerima mukoproteiinide disulfiidsidemeid, mis annavad limale viskoossuse.

Kuidas Viscoflu ninaspreid kasutada?

Õigeks kasutamiseks: eemalda kaitsekork, kalluta pead tahapoole, pane pihusti otsik õrnalt ninasõõrme avasse, vajuta kahe sõrmega pihusti alusele ja pihusta 2-3 korda järjest. Korda protseduuri teises ninasõõrmes. Puhasta pihusti ja pane tagasi kaitsekork. Enne kasutamist loksuta korralikult.

Pakend

Lahus 30 ml klaaspudelis vertikaalse pihusti ja kaitsekorgiga.

Teadaolevad kõrvaltoimed

Lahuse kõrge soolakontsentratsioon võib pärast pihustamist põhjustada loomulikku põletustunnet; see toime kaob mõne minuti jooksul. Infolehe juhendi järgimine vähendab kõrvaltoimete riski.

Säilitamistingimused

Hoida toatemperatuuril (mitte üle 25 °C) eemal valgusest ja soojusallikatest. Kõlblikkusaeg viitab avamata ja õigesti säilitatud tootele.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Pärast pihustamist on Viscoflu® ninaspreil väävli lõhn, mis ei muuda toodet mingil moel. Pärast igat pihustamist pesta pihustit.
Pärast kasutamist on soovitatav kaitsekork tagasi panna.
Mitte kasutada individuaalse ülitundlikkuse või allergia korral toote mõne koostisosa suhtes. Paiksete toodete pikaajaline kasutamine võib põhjustada ülitundlikkust; kui need nähud ilmnevad, katkestage ravi ja pöörduge arsti poole.
Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.
Ärge kasutage meditsiiniseadet pärast kõlblikkusaega. Ärge kasutage, kui pakend on kahjustatud.
Mitte alla neelata. Mitte pihustada silma. Sama pudeli kasutamisel rohkem kui ühel inimesel on nakkuste ülekandumise võimalus.

Tootja: Pharma Line S.r.l., Itaalia

19.50 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.