Tugisukad KAMILA Stay Up 140

18.60 €
21.90 €
Sinu võit 3.30 €
Tugisukad KAMILA Stay Up 140
-15%

KAMILA Stay Up tugisukad sobivad naisele, kes soovib, et sukad oleks ilusad, mugavad, ei libiseks jalalt alla ning oleks ka masseeriva toimega.

KAMILA Stay Up tugisukad on 140 DEN kiust ja tugeva masseeriva toimega (18-20 mmHg).

Tugisuka ülaservas on 8 cm laiune elegantne pitsosa. Sukad püsivad hästi jalas tänu kahekordsele silikoonribale, mis sooja naha toimel "kleepub" hästi nahale.

Tugisukki võid kasutada igapäevaselt, kuid need on väga sobivad ka siis, kui tunned jalgades raskus- või väsimustunnet. Sukki võid kanda ka kergete veenilaiendite puhul ning ka raseduse ajal. Kui sind on ees ootamas pikem lennureis, võid sukad ka selleks ajaks jalga panna nn lennutromboosi (või Economy Class Syndrome ehk turistiklassi sündroomi) ennetamiseks. Pikkadel lennureiside, mis kestavad enam kui 8 tundi, on reisijad sundasendis ning tooliserv surub põlveõndla veenile. Seega aeglustub verevool südame suunas ning aeglustunud verevoolu tingimustes aktiveerub trombide teke. Teiselt poolt iseloomulikuks ainult lennureisile on lennuki salongi õhurõhk, mis vastab tingimustele kõrgmäestikes 1800-2200 meetrile, mis omakorda aktiveerib trombide tekke.
 

Tugisukkade koostis: 81% polüamiidi, 19% elastaani

Mis on KAMILA?

KAMILA on tugisukkpükste ja -sokkide tootmisele spetsialiseerunud Itaalia bränd, mille tooteid müüakse 40 riigis. KAMILA tootevalikus on erineva tugevusega ravi- ja tugisukkpükse, -sukki ja -põlvikuid jalaprobleemide vähendamiseks ja ravimiseks (haavanditega jalgadele, tromboosiraviks jne).  KAMILA tooted on sertifitseeritud ja väga kõrge kvaliteediga - tugi- või survefunktsioon säilib ka peale korduvaid pesemisi.

NB!  Sukki ja sukkpükse pole kahjuks võimalik hügieenikaalutlustel tagasi osta või ümber vahetada.

18.60 €
21.90 €
Sinu võit 3.30 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.