Supervarajane rasedustest al 8. päevast Viola N2

15.90 €
6.95 / tk
supervarajane rasedustest Viola

Viola Supervarajane rasedustest on Eestis kõige tundlikum rasedustest -  koguni kaks korda tundlikum kui teised. Test võimaldab tuvastada raseduse juba 8. päeval peale viljastumist.

Test täpsus on kõrgeim võimalik - 99,9%.

Viola Supervarajase rasedustesti eelised

Rasedustesti ülikõrge tundlikkus tähendab, et test tuvastab raseduse isegi minimaalse nn rasedushormooni  tõusu  korral uriinis – tasemel vaid 5 IU hCG/l. See on ülimadal rasedushormooni määr ja Viola supervarajane test suudab nii väikese hormoonikoguse ära tunda.

Testi võid teha isegi mitu päeva enne järgmise menstruatsiooni algust.

Mida tähendab testi kõrge tundlikus?

hCG (koorioni gonadotropiin) on hormoon, mida leidub terve naise uriinis. Mitteraseda naise puhul on see alla 3 IU/l. hCG hormooni tase hakkab kiiresti tõusma juba esimestel raseduspäevadel. Pärast lapse sündi langeb hCG hormoonitase paari nädalaga normaalsele tasemele. 

Kuidas Sa testi kasutad?

Test vii läbi esimese varahommikuse  uriiniga, kuna see sisaldab kõige kõrgemas kontsentratsioonis hCG hormooni. Testida saad testipulgaga, hoides seda uriinioja all 2-3 sekundit, või kogudes uriini topsi. Testipulk lase topsi kogutud uriini sisse 3 sekundiks. Tulemused on lugemiseks valmis 2 minuti pärast.      

Toodetud Austrias, Care Diagnostica.

15.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.