Rossmax Z5 PARR vererõhuaparaat

86.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
Rossmax Z5 PARR vererõhuaparaat
Rossmax Z5 PARR vererõhuaparaat südamearütmia tuvastamiseksRossmax Z5 PARR vererõhuaparaat Bluetooth ühendusegaRossmax Z5 PARR vererõhuaparaat komplektis vutlar ja juhe

Rossmax Z5 PARR vererõhuaparaat annab sulle nii täpsed vererõhu mõõtmistulemused, et need on võrreldavad sellega, mida saab meditsiinitöötaja Ameerika riikliku standardi kohaselt mansetti ja stetoskoopi kasutades. Seadmel on mitu olulist funktsiooni, mis aitavad südame- ja vererõhuprobleemidega inimesel oma tervist paremini jälgida. Üks kõige rohkema funktsioonide arvuga mudeleid meie poes. 

Pulsi arütmia (PARR) tehnoloogia

Selle tehnoloogia abil tuvastab seade pulsi arütmia esinemise, sealhulgas kodade virvenduse (AFib) ning kodade ja/või vatsakeste varajased kokkutõmbed (PC). Pulsi arütmia võib olla seotud südamehäiretega, mis vajavad arstiabi ja seetõttu on varajane diagnoosimine ülimalt tähtis. PARR tehnoloogia tuvastab arütmia tavapärase vererõhumõõtmise käigus, ilma et vajaksid mingeid lisaoskusi, suhtlemist või mõõtmisaja pikendamist. 

Kodade virvenduse (AFib) tuvastamine

Ülemised südameõõned (kojad) ei tõmbu kokku, vaid värisevad ning seetõttu juhitakse verd vatsakestesse ebakorrapäraselt ja vähem tõhusalt. Selle tagajärjel muutuvad südamelöögid ebakorrapärasteks, mis on enamasti seotud kiire, kuid siiski väga ebastabiilse südame löögisagedusega. Seisund võib viidata südame verehüüvete (trombide) tekke ohule või insuldiohule. Lisaks sellele võib kodade virvendus süvendada kroonilise või ägeda südamepuudulikkuse tõsidust ning olla seotud teistegi südamega seotud tüsistustega. Juhul, kui tuvastatakse kodade virvendus, kuvatakse ARR ja Afibi ikoonid ekraanile kohe pärast mõõtmist.
 

Varajaste kokkutõmmete (PC) tuvastamine

Südame tavapäratud lisalöögid tekivad kas kodades ((PAC), vatsakestes (PVC) või kardiovaskulaarsetes sõlmedes (PNC). Need lisalöögid võivad katkestada korrapärase rütmi, tekkida liiga vara või põhjustada märkimisväärseid pause tajutavas pulsis. Seda kutsutakse südame palpitatsioonideks, mida võid ka ise rinnas tunda. Mõned PCd võivad viidata klapiriketele või müokardi haigusseisunditele ning on väga
olulised müokardiidi (südamelihase põletik) kahtluse korral. Rossmax Z5 suudab tuvastada varajasi kokkutõmbeid ja kuvab need siis ARR ja PC ikoonidena ekraanile kohe pärast mõõtmist.

Pulsi arütmia (ARR) tuvastamine

Kohe, kui vererõhu mõõtmise käigus tuvastatakse pulsi arütmia esinemine, kuvatakse ekraanile ARRi ikoon. Juhul, kui avastatud pulsi arütmiat on PARR tehnoloogia abil võimalik täpsustada, kaasneb ARRi ikooniga arütmia täpsemalt tuvastatud tüüp, nt PC või AFib. Kohe, kui PARR ei suuda leitud pulsi arütmiat ohutult määratleda, kuvab seade ekraanile ARRi ikooni ilma arütmia tüüpi tuvastava täiendava ikoonita.
 

Hüpertensiooniohu märgutuli

Maailma Terviseorganisatsioon liigitab vererõhuvahemikud kuue erinevasse astmesse. Sellel seadmel on olemas uuenduslik kõrge vererõhu ohu märgutuli, mis teavitab visuaalselt sinu mõõtmistulemuste eeldatavast ohutasemest (optimaalne/normaalne/ kõrge normaalne/1. astme hüpertensioon/2. astme hüpertensioon/3. astme hüpertensioon), tehes mõõtmistulemuste tähenduse arusaadavaks.

Lõdva manseti tuvastamine ja mõõtmise ajal liigutamise tuvastamine

Kui mansett on paigaldatud liiga lõdvalt, võivad mõõtmistulemused olla ebausaldusväärsed või ei hakka mõõtur vereõhku mõõtmagi. „Lõdva manseti tuvastuse“ funktsioon aitab kindlaks teha, kas mansett on ümber käsivarre piisavalt tihedalt. „Liigutamise tuvastus“ tuletab kasutajale meelde, et ta püsiks paigal ja annab märku kõigist kehaliigutustest mõõtmise ajal. Kui mõõtmise ajal tuvastatakse „kehaliigutused“,
ilmub otsekohe ekraanile vastav ikoon.

Rossmax Z5 PARR vererõhuaparaadi tehnilised andmed

 • Taaslaetava liitiumioonaku ja laadimisolekut näitava LED-märgutulega. Laetud akuga saad vererõhku mõõta umbes 600 korda (Bluetoothi kasutamine vähendab aku mahtu).
 • Kaks mälutsooni, kumbki kuni 60 mõõtmise tulemuse salvestamiseks. Lisaks külalise funktsioon.
 • Võimalik ühendada Bluetoothi abil oma telefoniga ja saata andmed Healthstyle äppi (Google Play, AppStore).
 • Mõõtmismeetod: ostsillomeetriline.
 • Mõõtmisvahemik Rõhk: 30~260 mmHg; Pulss: 40~199 lööki/minutis.
 • Täpsus: rõhk: ± 3 mmHg; Pulss: ± 5% lugemist.
 • Automaatne väljalülitus 1 minut pärast viimast klahvikasutust.
 • Lubatud kasutustemperatuur ja niiskus 10 °C~40 °C (50 °F~104 °F); 15%~85% RH.
 • Lubatud temperatuur ja niiskus transportimisel ja hoiustamisel -10 °C~50 °C (14 °F~122 °F); 10%~90% RH.
 • Adapteri sisend 100-240 V, 50/60 Hz. Adapteri väljund/USB sisend 5 V 1 A (Tüüp C).
 • Mõõtmed 120 (P) X 80 (L) X 57 (K) mm.
 • Kaal 276,0 g (koos akuga, ilma mansetita).
 • Mansett: täiskasvanule käsivarre ümbermõõduga 24~40 cm.

  Rossmax Z5 PARR vererõhumõõtja  vastab Euroopa normidele ja kannab CE-märgist “CE 1639”. Seadme kvaliteet on kindlaks tehtud ja vastavuses Euroopa nõukogu direktiivis 93/42/EMÜ (Meditsiiniseadmete direktiiv), lisas I toodud sätetega oluliste nõuete ja rakendatavate ühtlustatud standardite kohta.

Rossmax Z5 PARR kasutusjuhend  (pdf-formaat)

86.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.