Rossmax NK1000 3in1 kompressorinhalaator

104.90 €
Rossmax NK1000 3in1 kompressorinhalaator
Rossmax NK1000 3in1 kompressorinhalaator ninaaspiraatori ja ninaloputajagaRossmax NK 1000 kolm ühes nebulisaator, aspiraator ja ninaloputaja

Rossmax NK1000 3-in1 kompressorinhalaator on ainulaadne seade, millel on koguni kolm funktsiooni: lisaks reguleeritavale inhaleerimisrežiimile lisaks ka ninaloputusrežiim ja nina aspireerimisrežiim (nohuse nina puhastamiseks).  Sobib igas vanuses patsientidele nii haiglas kui koduhoolduses.

Soovitame seda seadet, kui pead sagedasti tegema auru erinevas vanuses lastele ja kui kõige väiksemad vajavad ka nohuse nina puhastamist. 

Rossmax NK1000 inhalaator on välja töötatud koostöös hingamisterapeutidega astma, KOK-i (krooniline obstruktiivne kopsuhaigus), kroonilise bronhiidi, nina- ja/või põsekoopakinnisuse/ninasekreedi/allergiliste sümptomite ja muude hingamisteede haiguste tõhusaks raviks. Ravi toimub kiiresti, ohutult ja mugavalt, tänu millele sobib see seade ideaalselt igas vanuses patsientidele nii haiglates kui ka koduhoolduses. 

Miks sul võiks vaja minna lisaks inhalaatorile ka ninaaspiraatorit ja ninaloputajat?

Kui sul on väike laps, kes nina veel ei oska nuusata, on ta nohu korral viril ja ärkab sagedasti. Ninaaspiraator aitab sellisel juhul eemaldada ninast sinna kogunenud sekreedi ja lapsel on kergem hingata. Ninapesurit on võiksid kasutada enne ninaaspiraatorit juhul, kui ninasekreet on väga paks ja tihke. Sellist ninasekreeti võid ka soolalahusega lahustada (palun ära kasuta selleks kraanivett!). 

Palun puhasta pärast kasutamist inhalaatorit ja tema osi hoolikalt vastavalt kasutusjuhendile! Nii väldid kasutajate taasnakatamist ja sinu aparaat teenib sind kauem! Palun vaheta vajalikke filtreid, voolikuid jm osa vastavalt kasutusjuhendis toodud intervallile. 

 

Rossmax NK1000 3in1 kompressorinhalaatori eelised:

  • Spetsiaalne reguleeritav klapp suudab hõlpsalt edastada erineva viskoossusega ravimeid vastavalt iga kasutaja tingimustele ja vajadustele vahemikus ≥ 0,1–0,3 ml/min osakeste ühtlase suuruse juures.
  • Nebuliseerimiskiiruse reguleerimine on väga lihtne (ei ole vaja erinevaid osi vahetada). Suurem nebuliseerimiskiirus (täielikult avatud klapiga) on suurema viskoossusega ravimite ja suurema hingamissuutlikkusega kasutajate jaoks, samas kui väiksem nebuliseerimiskiirus (suletud kapiga) sobib paremini väiksema hingamissuutlikkusega lastele/imikutele.
  • Ninapesuriga on lihtne ninaõõnt loputada - käivitamine toimub vaid käepidemel asuva nupu vajutamisel ning seadekorjab kokku ka tagasivoolava lahuse. Seda saab kasutada koos soolalahustega (isotoonilised ja hüpertoonilised lahused, soe vesi) või aerosoolravi ravimlahustega. 
  • Ninaaspiraator töötab imemispumbaga, mis loob vaakumi ja imeb sekreedi kogumiskambrisse. Tänu kahe pumbaga konstruktsioonile, st. nebulisatsioonile ja imipumbale, on tagatud maksimaalne hügieen, mis aitab vältida ristnakatumist ja pikendab seadme kasutusiga.
  • Pihustatavate osakeste suurus MMAD ≤ 2,5 μm - tänu väga väikesele suurusele pääsevad pihustatavad ravimid sügavale hingamisteedesse.

 

Rossmax NK1000 3in1 kompressorinhalaatori tehnilised andmed.

Müratase:

≤ 60 dBA (1 meetri kaugusel NK1000-st koos nebulisaatorikomplektiga, klapp suletud)

Kompressori rõhuvahemik:

≥ 16 psi (110 kPa)

Töörõhu vahemik:

Nebulisaatorikomplekt: ≥ 8 psi (55 kPa)

Ninapesur: ≥ 9 psi

Töövaakumi vahemik:

Ninaaspiraator: ≤ -450 mmHg

Töövooluhulga vahemik:

Nebulisaatorikomplekt: ≥ 3,0 l/m

Ninapesumasin: ≥ 4,2 l/m (ainult võrdluseks)

Ninaaspiraator: ≥ 5,0 l/m

Ladustamistemperatuuri vahemik:

20 °C kuni 60 °C

Mõõtmed (P x L x K):

260 mm x 170 mm x 120 mm 

Kaal:

1540g (ilma tarvikuteta)

Ravimianuma maht:

5 ml (cc) (nebulisaatorikomplekt)

Vedelikukambri maht:

Max 20 ml (cc) (ninapesur)

Silikoonotsaga ninaadapteri suurus:

L: 9 mm, M: 7,6 mm, S: 6,5 mm (OD)

Osakeste suurus (MMAD):

≤ 2,5 μm (nebulisaatorikomplekt)

Keskmine nebuliseerimiskiirus täielikult avatud klapiga:

≥ 0,3 ml/min (nebulisaatorikomplekt) (0,9% soolalahus)

Keskmine nebuliseerimiskiirus suletud klapiga:

≥0,1 ml/min (nebulisaatorikomplekt) (0,9% soolalahus)

Keskmine nebuliseerimiskiirus:

≥ 3,0 ml/min (nebulisaatorikomplekt) (0,9% soolalahus)

Standardtarvikud:

Nebulisaatorikomplekt, ninapesur, ninaaspiraator, läbipaistev õhuvoolik, sinine õhuvoolik, huulik, filtrid (5 tk), täiskasvanute ja laste näomaskid, filter (1 tk) (ninaaspiraator).

Seadmel on 2 aastane garantii.

Kasuta seadet ainult vastavalt arsti ja/või hingamisterapeudi juhistele. Konsulteeri oma arsti ja/või apteekriga, et teha kindlaks, kas sinu retseptiravim on selle nebulisaatoriga kasutamiseks heaks kiidetud. Ravimi tüübi, annuse ja režiimi osas järgi oma arsti või hingamisterapeudi juhiseid.

NB! NK1000 inhalaator ei sobi pentamidiini nebuliseerimiseks.

104.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.