Kehakaalu langetamise geenitest FiguraGEN – klientide lemmik!

155.00 €
Kehakaalu langetamise geenitest FiguraGEN

Kas sa oled vahel imestanud, miks mõnel inimesel läheb kaalulangetamine nii kergelt, aga sind ei tundu aitavat ei dieet ega trenn – kaal langeb nii visalt. Või miks sul piisab vaid makaronitaldriku kaugelt nägemisest, et kaal juurde tuleks, samal ajal, kui kaaslasel on igapäevases menüüs pizza ja lisakaalu ei kusagil? Kas on nii, et kui sa võtad ette oma kaalulangetusprojekti, siis ei tea sa kust alustada? Mida süüa ja mida vältida? Kui palju ja millist trenni teha? 

Tahad sa viia läbi oma kaalulangetusteekonna nii, et see annaks sulle rõõmsaid tulemusi, mitte ei tooks ainult tuska ja vaeva? 

FiguraGen Weight on geenitest, mis vastab paljudele just SINU toitumist, kaalu, ainevahetust ja kehalist aktiivust puudutavatele küsimustele. Paraku on ligikaudu 70% inimese ülekaalu tekkimise tõenäosusest on pärilik, seega on oma geenide tundmine on efektiivse kaalulangetuse seisukohalt väga kasulik.

1.    Kehakaal – milline on sinu kehamassiindeksi (KMI) suurenemise risk, kui suur on sinu diabeedirisk? Kas näiteks on võimalik, et ülesöömise põhjuseks on hoopis täiskõhutunde liiga aeglane tekkimine?

2.    Ainevahetus – kas sinu ülekaalu tekkimist põhjustab pigem rasva- või süsivesikuterikas toit ja kas su kehakaalule võib avaldada mõju ka näiteks monoküllastamata rasvhapete (oliivid, pähklid, avokaado) tarbimine? Kas sul tuleks vahemere dieedist hoopis eemale hoida? 

3.    Kehaline aktiivsus -  kas sinu keha põletab treeningu käigus rasvu keskmisest paremini või halvemini ja millisest koormusest (või kui mitmest treeningtunnist) võiks kaalutõusu langetamiseks või ennetamiseks kasu olla? Kas see on just aeroobne trenn (tempokas kõnd, rahulik jooks, rattasõit), mida tegema peaksid?

Lisaks saad huvipakkuva infona teada, kui paljudel sama testi teinud eestimaalastel esineb samasugune geenivariatsioon nagu sinulgi. See aitab mõista, kui paljudel inimestel võib esineda oma kehakaalu kontrollimisel samasuguseid probleeme nagu sul. Me julgustame sind – klientide tagasiside on näidanud, et paljud neist on oma kaaluprojektiga tänu geenitestis saadud teadmistele edukad olnud (loe testi tegijate tagasisidet allpool).

FiguraGen Weight kehakaalu ohjeldamise geneetilise testi aluseks on kaheksa usaldusväärsete teadustööde põhjal välja valitud geneetilist variatsiooni  seitsmes erinevas geenis. Ühes geenis võivad avalduda nii neutraalne
kui ka riskialleel, mis riski avaldumise tõenäosust vastavalt vähendab või suurendab. 

 

FiguraGEN Weight geenitesti vastused annavad sulle kindlama vundamendi oma kehakaalu kontrollimiseks.
 

FiguraGEN Weight geenitesti saad Sa teha mugavalt kodust lahkumata

  1. Saadame Sulle Eesti Posti maksikirjaga testi tegemiseks vajaliku komplekti, millega on kaasas ka arve.  
  2. Võta vastavalt juhendile vatipulgaga põse siseküljelt DNA-proovi.
  3. Saada proovikomplektiga kaasasolevas margistatud ja eeladresseeritud ümbrikus proovi laborisse tagasi. NB! Laborisse saatmise ümbrik on komplektis ja hinna sees, seega mingit lisakulu sulle enam ei teki!
  4. Peale arve tasumist ning proovi jõudmist laborisse läheb kuni 25 tööpäeva sinu testi tegemiseks, analüüsimiseks ja personaalse soovituse koostamiseks. Kui kõik on valmis, saadetakse sulle laborist tulemused testi vormistamisel antud e-posti aadressile.  

 

FiguraGEN Weight geenitesti klientide tagasiside

Priit, vanus 28
FiguraGen Weight geenitest andis mulle selge ja täpse ülevaate just personaalselt minu kaalutõusu riski põhjustavatest teguritest ning kaalu langetamise eesmärki toetavast toiduvalikust. Pärast toitumispõhimõtete osalist (mitte veel täielikku) ümberkujundamist, olen kombineeritult treeningutega kaotanud kuu aja jooksul 5 kg.

Piret, vanus 35
FiguraGen Weight testi tegin eelkõige soovist kaalust alla võtta. Käisin küll trennis, kuid tulemust ei olnud. Tänu testile võtsin aastaga alla ca 10 kg. Tulemusi uurides sain teada, millised toiduained on soovituslikud ja millised mitte. Hea oli see, et juurde oli pandud ka nimekiri toiduainetest, mida võib alternatiivina kasutada. Selle tulemusena vahetasin välja osa toiduaineid ja koguseid. Osadest toiduainetest olen tänaseks päevaks ka loobunud ja toitun nüüd teadlikumalt.

Kaja, vanus 48
FiguraGen Weight test näitas mulle, mis toiduained aitavad mul kaalu langetada ja mis mitte. Hea näide on õlide kasutamine, mis on Vahemeredieedi põhiosaks, kuid minul tekitab selget ülekaalu. Seega plaanitud kookosõli suuremal hulgal kasutamisest loobusin. Teine hea näide on treening. Tegin palju trenni, kuid tulemust ei olnud. Praegu saan pingevabalt treenida kuna tean, et trenn on oluline minu tervise seisukohast mitte paanilisest kaalulangetusest tingitud.

155.00 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.