Inhalaator Rossmax NH60 TULP (kompressorinhalaator)

109.90 €
Rossmax NH60 kompressorinhalaator. šveitsi disain
Rossmax NH60 kompressorinhalaatori huulikRossmax reguleeritava kompressorinhalaatori klappRossmax NH60 kompressorinhalaatori komplekt

Rossmax NH60 (Rossmax TULP) on kompaktne ja vaikne minisuuruses kompressorinhalaator kas ravimite või lihtsalt soolalahuse inhaleerimiseks (sisse hingamiseks). Rossmax kompressorinhalaator sonib ülihästi kogu pere inhalaatoriks, sest nebuliseerimiskiirust saad muuta vastavalt suure või väikese kasutaja hingamisele.

Kui sinu pereliikmeid vaevab sagedasti allergia, astma, krooniline bronhiit, nohu, köha vm hingamisteede haigus, siis on Rossmax NH60 üks parimatest valikutest.  lnhaaatoris toodetavad auruosakesed on väga väikesed (2.6 μm MMAD) ja ühtlase suurusega, mistõttu pääseb aur sügavale hingamisteedesse - see on oluline alumiste hingamisteede haiguste puhul. 

 

Rossmax NH60 TULP inhalaatori eelised:

  • Sobib suurepäraselt, kui peres on palju kasutajaid! Nebuliseerimiskiirust saad muuta - valida sobiva nii lapsele kui täiskasvanule.
  • Ravimikambri maht 5 ml, mis võimaldab korraga manustada piisava koguse ravilahust.
  • Rossmaxi NH60 inhalaatori on eriti väike pihustatavate osakeste suurus -  kuni 3 μm, mis tagab soola- või ravilahuse pääsu kõige kaugematesse kopsu osadesse. 
  • Lihtne kasutada ja puhastada (vt video allpool).
  • Komplektis täiskasvanute mask, laste mask, lisaks on kaasas vooluadapter, millega saab võtta toite seinakontaktist, tagavarafiltrid (5tk), huulik, pihusti. Kaasas on kandekott.
  • Rossmax NH60 TULP kompressorinhaalatori kaal on vaid 308 grammi ning mõõdud 6,6 x 6,7 x 16 cm. See tähendab, et inhalaatorit on väga mugav kaasa võtta ning ta mahub suurepäraselt ka väikesesse kotti - seda saab öelda vaid üksikute kompressorinhalaatorite kohta!
  • Inhalaator on üsna vaikne (müratase on vaid 55 dB), sobib ideaalselt kasutamiseks lastel, sh imikutel.
  • 2-aastane garantii.

 

Kas nebuliseerimiskiiruse muutmiseks peab inhalaatoril mingeid osi vahetama? 

Selleks, et pihustuskiirust reguleerida, ei pea sa mingeid osi vahetama, reguleerid vaid klappi! Suurem pihustuskiirus (täielikult avatud klapp) on mõeldud suurema viskoossusega ravimite ja suurema hingamisvõimekusega kasutajate jaoks, väiksem pihustuskiirus (suletud klapp) on sobilik lastele/imikutele, kelle hingamisvõimekus on väiksem. Rossmaxi reguleeritava klapi tehnoloogia võimaldab valida ühtlase suurusega osakestega pihustuskiiruse vahemikus ≥ 0,08–0,2 ml/min.

Rossmax NH60 inhalaator teenib sind kauem, kui puhastad seadet peale igat kasutamist ning kasutad selleks destilleeritud vett.

Rossmax NH60 Tulp inhalaator on rahvusvahelise iF Design Award 2015 konkursi võitja. Auhind anti inhalaatorile tänu nägusale disainile ning ergonoomilisele kujule. Lisaks võimaldab patenteeritud tehnoloogiaga ventiil pihustada ravimit ülepeenikeste osadena, mis tähendab tõhusamat ravi.

Rossmax NH60 vastab ЕU meditsiiniliste aparaatide direktiivi ja Euroopa standardi nõuetele (Rossmax Swiss GmbH).

 

Humer füsioloogiline lahusOsta kohe juurde ka Humeri soolalahus (füsioloogiline lahus) ampullides!  Topeltpakiga säästad raha ja sul olemas 36 ampulli alati hügieenilist soolalahust!                               

                                             

 

Rossmax NH60 kompressorinhalaatori kasutusjuhend (pdf-formaadis).

 

 

109.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.