Viola ovulatsioonitest 10 testi pakis

25.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
ovulatsioonitest

Ovulatsioonitestiga saad 3-5 minuti jooksul teada, millal on viljastumise tõenäosus kõige suurem. Test on mõeldud naistele, kes soovivad rasestuda. Ovulatsioonitesti kahes pakis on kokku 10 testiriba.

Ovulatsioonitest on:

- lihtne ja mugav, testi on võimalik teha kodus;
- kiire;
- usaldusväärne.

 

Kuidas ovulatsioonitest töötab?

hLH hormoon (inimese luteiniseeriv hormoon) tõuseb enne ovulatsiooni (küpsenud munaraku vallandumine munasarjast, mis liigub edasi munajuhasse) tasemeni kuni 200 IU/L. Oma maksimumtaseme saavutab see hormoon 24-48 tundi enne ovulatsiooni ja seda mõõtes ongi võimalik tuvastada viljastumiseks sobiv aeg. 

 

Kuidas Sa ovulatsioonitesti läbi viid?

Hoia testpulka uriinijoa all või uriiniga täidetud anumas 3 sekundit ja loe tulemusi mõne minuti pärast. Pakendis olevat viite testpulka tuleks kasutada 5 järjestikusel päeval. Optimaalse ovulatsiooniaja tuvastamiseks kasutage testiga kaasas olevat ketast.

 

Mida ovulatsioonitesti tulemus Sulle näitab?

Testil olev ülemine (kontroll-joon) näitab, et oled testi on korrektselt läbi viinud. Kui tulemuse aknasse ilmub 2 lillat joont ja ülemine joon on oluliselt intensiivsema värvitugevusega, ei ole veel ovulatsioon alanud. Kui ovulatsioonitesti tulemuse aknasse ilmub kaks joont, mis on sama värvi intensiivsusega või alumine on tumedam kui ülemine (kontroll-joon), siis on ovulatsioon alanud.

 

MIllal on ideaalne viljastumisaeg?

Pärast munaraku eraldumist on see viljastumisvõimeline 12-24 tunni jooksul. Seemnerakk võib emakas ja munajuhas elada 3-7 päeva. Vahekord võiks toimuda just enne ovulatsiooni või selle ajal.

 

Pakend sisaldab: 10 fooliumpakendis testpulka, 1 ketas ja kasutusjuhend.
Proovi tüüp: uriin
Meetod: immunoloogiline kiirtest
Tuvastab: ovulatsiooni aega
ManusSuurus
viola Ovulatsioonitest kasutusjuhend.pdf324.26 KB
25.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.