Põlveliigese tugi KAMILA Sport, Winter, Ortho

10.90 €
19.90 €
Sinu võit 9.00 €
põlveliigese tugi
-45%

Kamila põlveliigese tugi on mõeldud sinu põlvede kaitsmiseks traumajärgselt või sportimise ajal.  Sobib kasutada ka pärast kipslahase eemaldamist. Kuna põlveliigese tugi on anatoomiliselt korrektse kujuga, siis ei takista see normaalset liikumust ja on jala ümber väga mugav. 

Põlveliigese tugi toestab ja survestab pehmeid kudesid. Lihtsalt põlvele tõmmatav. Sobib nii vasakule kui paremale põlvele. 

Kellele sobib?

Sobib suurepäraselt vanemale inimesele, kelle põlveliigesed vajavad pisut soojust ja tuge. Kuid väga hea lahendus ka neile, kelle põlved end aeg-ajalt "tunda annavad" või kes vajavad jahedama ilmaga õues sportides veidi lisakaitset. Nii mõnigi, kes end siiani teipida lasi, kiidab seda põlveliigese tuge.

"Kasutan sinist põlveliigese tuge mitu korda nädalas oma jalgpallitrenni ajal. Põlved andsid muidu aeg-ajalt tunda, olid valusad ja seepärast pidin neid ka teipima. Selle sinise toe tõttu on mul nüüd trennis täiesti ok olla, vähemalt enamus ajast." Frank, 14-aastane jalgpallur.

 

Mudelid: ORTHO, SPORT, WINTER.

WINTER mudel on villasisaldusega, mistõttu sobib suurepäraselt neile, kel on reumaprobleemid. 

ORTHO ja SPORT põlveliigese toe koostis:

49% puuvilla
20% viskoosi
16% polüamiidi
11% kummi
4% elastaani

WINTER põlveliigese toe koostis:

89% vill
7% polüamiid
4% elastaan

ORTHO põlveliigese toe suurused (põlve ümbermõõdu järgi)

Small (väike) 30 - 35 cm

Medium (keskmine) 36 - 39 cm

Large (suur) 40 - 44 cm

XL (väga suur) 45 - 49 cm

 

Mis on KAMILA?

KAMILA on tugisukkpükste ja -sokkide tootmisele spetsialiseerunud Itaalia bränd, mille tooteid müüakse 40 riigis. KAMILA tootevalikus on erineva tugevusega ravi- ja tugisukkpükse, -sukki ja -põlvikuid jalaprobleemide vähendamiseks ja ravimiseks (haavanditega jalgadele, tromboosiraviks jne).  KAMILA tooted on sertifitseeritud ja väga kõrge kvaliteediga - tugi- või survefunktsioon säilib ka peale korduvaid pesemisi.

10.90 €
19.90 €
Sinu võit 9.00 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.