Kuseteede infektsioonide kiirtest, 2 testi pakis

11.90 €
18.90 €
Sinu võit 7.00 €
Kuseteede infektsiooni test
-37%

Kuseteede infektsiooni tuvastamise test on lihtne, kiire ja usaldusväärne kodus tehtav test, mis aitab nii naistel kui meestel varakult tuvastada kuseteede põletikku ehk bakteriaalset infektsiooni. Testi tegemiseks kulub vaid 60 sekundit.

 

Miks on põletiku varane tuvastamine oluline?

Kuseteede põletiku varajane avastamine ja õigeaegne raviga alustamine takistab bakteri levikut organismis ja neeruvaagna põletiku tekkimist (põhjustab tugevat valu ja palavikku). Haige vaevused ja sümptomid sõltuvad  põletiku paiknemisest kuseteedes. Nii et esialgu võivad Su kaebused olla üsna tagasihoidlikud, kuid haiguse progresseerudes muutuvad need üldjuhul tugevamaks. 

 

Mis on kuseteede põletik ja kellel seda esineb?

Kuseteede infektsioon on tavaliselt põhjustatud bakteritest ning seda võib esineda nii meestel kui naistel. Enam esineb kuseteede infektsiooni naistel või vanematel meestel. kui viimastel eesnäärme suurenemine takistab uriini normaalset väljavoolu. Uuringud on näidanud, et elu jooksul tekib kuseteede põletik u. 40% nais-  ja 12% meessoost haigetel (allikas: arst.ee).

 

Kuidas testi teha?

Testi läbiviimiseks tuleb konteinerisse (topsi) koguda varahommikune uriiniproovi. Asetage testriba uriiniga täidetud konteinerisse (topsi), võtke testriba konteinerist välja ning lugege vastuseid 60 sekundi pärast.

 

Mida testi tulemused mulle näitavad?

See on kolm ühes test, mis tuvastab uriinist valgeid vereliblesid (leukotsüüte), valke ja nitraate. Positiivse tulemuse puhul muudab testriba vastaval väljal oma värvi (vt lae endale alla testi kasutusjuhend).

 

Pakend sisaldab: 2 eraldi pakitud  testriba ja kasutusjuhendit.
Proovi tüüp: uriin
Meetod: immunograafiline kiirtest
Tuvastab: bakteriaalset infektsiooni
ManusSuurus
Health Care uroinfektsioonitest kasutusjuhend.pdf1.23 MB
11.90 €
18.90 €
Sinu võit 7.00 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.